+370 628 05948 info@mikrobiologija.lt

Lietuvos pramoninkų konfederacija kviečia į konferenciją „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų – kokie iššūkiai laukia?“


Originalus kvietimo tekstas:

Gerbiamieji,

Maloniai kviečiame dalyvauti Lietuvos pramonininkų konfederacijos 2017 m. vasario 2 d. rengiamoje tarptautinėje konferencijoje-diskusijoje „Lietuva po 2020 m. be Europos pinigų – kokie iššūkiai laukia?“, kurios metu visus kartu kviečiame aptarti artėjančius pokyčius ir iššūkius.

Pastaruoju metu neapibrėžtumas pasaulyje tik didėja – tai susiję su dezintegracijos idėjomis („Brexit“ Jungtinėje Karalystėje, rinkimais JAV, laukiančiais rinkimais Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje, referendumu Italijoje), pabėgėlių krize, populistinių partijų stiprėjimu, nesutarimais dėl to, kaip skatinti ekonomikos augimą. Vis dėlto, jei ES neras bendros kalbos šiais klausimais, kils rizika, kad ūkio augimas taip ir neįsibėgės, o ES negalavimai užsitęs ar – dar blogiau – virs nauja visuotine krize.

Lietuvą šie pokyčiai taip pat neišvengiamai palies. Mūsų dabartinė priklausomybė nuo europinių pinigų verčia sunerimti. Jei ES ateitis tampa vis mažiau prognozuojama, pasekmes po 2020 metų mes stipriai pajusime: jau po ketverių metų Lietuva turės parodyti, kaip gali savo jėgomis kurti ekonominę gerovę.

Taigi ateinantys ketveri metai yra labai svarbūs mūsų šaliai. Todėl dabartinei valdžiai reikalingas aiškus planas kaip užtikrinti tvarų šalies ekonomikos augimą. Ateinantys ketveri metai gali būti lemtingi ir verslui. Prasidėjus paskutiniajam ES finansavimo laikotarpiui verslininkams teks geriau apgalvoti kuriamus verslo planus.

Renginys nemokamas, tačiau dėl riboto vietų skaičiaus būtina registracija iki sausio 31 d. (imtinai). Registracijos forma

Būtume dėkingi, jeigu šią informaciją išplatintumėt savo nariams.
Pagarbiai,

Daiva Rimašauskaitė
Komunikacijos departamento direktorė
Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK)

Kvietimas ir programa pridedami (PDF).